Taotluste esitamise ja menetlemise infosüsteem SPOKU

 

Tere tulemast meie uuenenud kasutusjuhendisse!

Oleme andnud endast parima, et juhendit värskendada ja kasutajasõbralikumaks muuta. Jätkame veel täiustustega edaspidigi. Küll aga võib juhtuda, et tuttav artikkel on veidi asukohta muutnud või et üleminekuperioodil siin-seal mõni tekstisisene link ei tööta.

Kui vajate abi info leidmisega või märkate võimalusi juhendi täiustamiseks, siis palun pöörduge Spoku kasutajatoe poole.

 

Kasutusjuhend

 

Spoku kasutusjuhend ainult AMETNIKULE ja ADMINISTRAATORILE, et lihtsustada vormide loomist, taotluste menetlemist ning ülevaadete ja aruannete koostamist. Juhend on abiks ka taotlejate suunamisel.


Ülevaade süsteemi võimalustest ja uutest funktsioonidest kodulehel https://spoku.ee/

Arendus ja tugi

Liisa Kallas

Jekaterina Misuna

Diana Lõhmus

Reda Smitaite


Lauri Tõnisson

Airis Kruus

Ago Tiitsaar

Rait Läll

Indrek Tääts

 

 

SPOKU uuendused

 - uus arendus  - täiendus

Mis on tulemas

 • Nõuete koostamine: nõuete koostamine BusinesCentralisse

 • Pangalingi kaudu maksmise võimalus

Aprill 2024

versioon 5.0.0

Volitamine ja rollivalik Spokus

 • Spokusse sisse logides peab valima rolli (isiku või ettevõtte), kellena soovitakse süsteemis toiminguid teha. Kuvatakse kõiki isiku olemasolevaid volitusi. Rolli saab ka vahetada pärast esmast sisselogimist (rollivalikut kuvatakse lehel ülal paremal).

 • Spokus volituse lisamisel on võimalik esindajale õiguseid anda eri tasanditel:

  • kõik õigused;

  • valdkondadeülesed õigused - saab anda esindajale taotluste ja/või aruannete vaatamise/muutmise/allkirjastamise õiguseid kõikides valdkondades;

  • valdkonna ja taotluse põhised õigused - saab valida Spokus olevate valdkondade ja taotluste seast endale sobiva(d) ja anda iga taotluse või valdkonna tasandil eraldi taotluse ja aruande vaatamise/muutmise õiguseid ja allkirjastamise õigust.

 • Taotluse vormidele lisandub seoses arendusega automaatselt taotleja andmete plokk, kus kuvatakse vaid taotleja nimi. Kui taotluse vormil on olemas lisavälja tüüp "Taotleja andmed" ja märgitud asutuse valimine, siis uut plokki automaatselt välja ei kuvata. Seadistamise küsimuste korral pöörduge palun meie kasutajatoe poole.

Märts 2024

Veebruar 2024

Jaanuar 2024Otsing

sisesta sõna

Otsi kas tervet sõna või sõnaosa, kasutades sõna lõpus tärni * (näiteks lisaväl*)

Videokeskkonnaga liitumise juhised: VAATA SIIT.

Vaata ka korduma kippuvaid küsimusi KKK

Viimati uuendatud artiklid