Sisukord |
---|
Taotluste info
Taotluste info lehel kuvatakse neid toetuse vorme, mis on avatud täitmiseks selles rollis, mis SPOKUsse sisse loginud kasutajal on aktiivne. See tähendab, et kui kasutajaon SPOKU keskkonda sisse loginud ettevõtte esindaja rollis, siis näeb ta ainult neid taotlusvorme, mis on avatud tüitmiseks täitmiseks juriidilisele isikule. Kui kasutaja on sisse logides valinud füüsilise isiku (mina) rolli, siis näeb ta neid taotlusi, mis on aavatud avatud täitmisesk füüsilisele isikule. Kui kasutajal puudub taotluste info lehel mõni taotlus, siis tuleks kõigepealt veenuda, et kasutaja on õiges rollis. Rolli saab vajadusel vahetada vajutades ekraani üleval paremas nurgas aktiivsele asutuse nimele (rollile), siis avaneb rippmenüü, kustkauduu saab rolli vahetada.
Kui kasutaja ei ole SPOKUsse sisse logitud, siis näeb ta kõigi taotlemiseks avatud vormide nimekirja (va. neid vorme, kus taotluse esitamine on piiratud gruppidega).
Taotluse pooleli jätmine
Taotlust on võimalik jätta pooleli (nupp “Salvesta ja jäta pooleli” taotluse täitmise vaates).
...
Selle nupuvajutuse korral avaneb hüpikaken, kus küsitakse, kas kasutaja soovib poolelioleva taotluse linki saata e-mailile, et hiljem täitmist jätkata. Kui vastatakse "Jah", siis avaneb uus hüpikaken, kus kasutaja saab sisestada e-maili, kuhu saata taotluse link. Automaatselt on see täidetud esindamise juures oleva e-mailiga. Kui e-mail on olemas, siis saadetakse kiri ning taotluse andmed salvestatakse (ei kontrollita kohustuslikkust), kasutaja viiakse asutuse vaatamise vaatesse.
E-mail sisaldab taotluse linki, toetuse vormi nime ja valdkonna nime.
...
Kui ametnik on vormil valinud seaded "Taotleja saab taotlust võtta tagasi parandamiseks" või "Taotleja saab taotluse tühistada", siis tema poolt määratud olekutes ilmuvad taotleja taotluste tabelis nupud “Paranda taotlust” ja “Tühista taotlus”.
...
“Paranda taotlust” muudab taotluse olekuks "Parandamisel". Taotluse andmed saab parandada ja esitada uuesti.
...