Pilt

 

image-20240304-102226.png

 

image-20240304-102318.png

 

Pildi lisaväli annab võimaluse lisada taotlusele pilte.

Tühja väärtuse korral välja ei näidata - kui lisavälja väärtus on tühi, siis ei näidata seda rida vaatamise vaadetes (k.a. e-mailides).

Taotluse kopeerimisel väärtust mitte kopeerida: saab valida kas taotluse kopeerimisel lähevad andmed kaasa või ei.

Lubada mitu pilti - annab võimaluse lisada taotlusele mitu pilti, millest tehakse galerii. Taotluse vaates galerii maht ei ole piiratud (saab lisada nii palju pilte, palju vaja on). Piltide näitamiseks on kasutusel Lightgallery plugin. Galerii vaates on piltide keeramise, suurendamise, vähendamise, allalaadimise ja kustutamise võimalus. NB! Galerii korral ei saa pilte lõigata!

Galeriisse mitme pildi korraga üles laadimiseks arvutist tuleb klaviatuuril piltide valimise ajal all hoida “Shift” nuppu. Valitakse kõik pildid, mis on arvutis pildikataloogis järjestikku esimese ja viimase valitud pildi vahel. Selleks, et valida pildikataloogist galeriisse üles laadimiseks mitu pilti, mis ei ole kataloogis järjestikku, tuleb klaviatuutil vajutada “Alt+Gr” nupule, ning valida pildid, mida soovitakse galeriisse üles laadida.

Galerii piltide kõrgus - annab võimaluse piirata galerii piltide kõrgust. 

Kaamera kasutamine lubatud - töötab ainult mitme pildi korral, piltide tegemiseks saab kasutada kaamerat. NB! Töötab ainult mobiilseadme korral! Kui kaamera kasutamine on sisse lülitatud, ilmub taotlusel pildi lisavälja juures nupp "Pildista" siis, kui taotlust täidetakse mobiilseadmes. "Pildista" nupule vajutades avatakse pildistamise rakendus (kasutatakse mobiili enda kaamera rakendust). Pärast pildi tegemist küsitakse üle, kas see sobib ning kui jah, siis salvestatakse pilt. Kui ei sobi, siis saab uue pildi teha ja salvestada.
Süle- või lauaarvuti korral pildistamise võimalust ei ole ka siis, kui pildi lisaväljal on pildistamine on sisse lülitatud! Siis saab pilte ainult arvutist üles laadida.

Vaikimisi kaamera - kaamera valiku korral saab määrata, kas vaikimisi kasutada esimest või tagumist kaamerat. 

Soovitud pildi suurus: võimalik määrata pildi suurust.

Lõikamine ja pööramine lubatud (Crop): pildi sisestamisel on võimalus pilti pöörata või lõigata pildist sobiv ala.

Külgede suhe: on võimalik määrata pildi külgede suhet.

Luba sisestada pildi pealkiri: saab panna lisatud pildile  pealkirja.

Luba sisestada pildi autor:  saab lisada pildi autori.

Selgitus taotlejale: küsimärgi alt saab vaadata teksti, mida taotlejale taotluse vaates pildi lisamisel kuvatakse. Soovi korral saab taotlejale kuvatavat teksti muuta.